عصر بازار

کلاهبردار ۱۷۰ میلیاردی دستگیر شد

عصر اعتبار- فرمانده انتظامی شهرستان "سراب" از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای با ۱۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از کارخانه های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان های استان تهران خبر داد.

کلاهبردار ۱۷۰ میلیاردی دستگیر شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۹:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "توحید فارسی" در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر اینکه فردی با استفاده از چک های بلامحل، از تعدادی کارخانه های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان های استان تهران،کلاهبرداری کرده و به شهرستان سراب متواری شده است، شناسایی و دستگیری وی در دستورکار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم با معرفی خود به عنوان تاجر از کارخانه ها و کسبه بازار، اخاذی می کرد، افزود: مأموران با انجام یک سری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای متهم و دستگیری وی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به تعداد 30 شاکی در این پرونده ، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های انجام شده به 170 میلیارد ریال کلاهبرداری، از کارخانه های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان های استان تهران از جمله شهرستان های ملارد و شهریار اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب در پایان با تشکر از اعتماد و همکاری کسبه و بازاریان ، گفت:با عنایت به فرهنگ بومی منطقه و وجود اعتماد زیاد به همدیگر ، متأسفانه برخی افراد سودجو و کلاهبردار از این وضعیت سوء استفاده کرده و اقدام به سرقت و کلاهبرداری می نمایند، لذا شایسته است شهروندان بویژه کسبه و بازاریان ضمن رعایت جوانب احتیاط در این موارد هرگونه مورد سوء را در اسرع وقت به پلیس 110 اعلام کنند.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو