عصر بازارمدیران خودرو

تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی‌سازی روی میز نمایندگان مجلس

عصر اعتبار- رأی‌گیری نهایی و تصمیم‌گیری برای تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی‌سازی در جلسه بعدی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی انجام می‌شود.

تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی‌سازی روی میز نمایندگان مجلس
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، حاشیه‌های ناتمام سازمان خصوصی‌سازی از نحوه ارزش‌گذاری و واگذاری سهام شرکتهای دولتی گرفته، تا تأخیر در اتمام واگذاریها و آزادسازی سهام عدالت همواره مورد نقد متولیان اقتصادی کشور به‌ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی بوده و هست؛ تا جایی که کار به تحقیق و تفحص از این سازمان کشیده شده است.

  بر این اساس در جلسه دیروز کمیسیون اقتصادی مجلس که با حضور اعضا و با دستور بررسی تقاضای طرح تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی‌سازی برگذار شد، تقاضای طرح تحقیق و تفحص از این سازمان توسط صدیف بدری، نماینده اردبیل مطرح شد و مورد بررسی اعضای این کمیسیون قرار گرفت.

  در این خصوص به‌گفته نماینده مردم آبادان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، اعضای این کمیسیون نظرات خود را در خصوص طرح مذکور بیان کردند که به‌علت طولانی شدن بحث، رأی‌گیری برای تصویب طرح برگزار نشد و در نهایت نیز مقرر شد رأی‌گیری نهایی و تصمیم‌گیری برای تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی‌سازی در جلسه بعدی کمیسیون اقتصادی انجام شود.

  بر اساس شنیده‌ها علاوه بر نحوه قیمت‌گذاری و واگذاری شرکت‌های دولتی توسط سازمان خصوصی‌سازی که با انتقادات فراوانی نیز همراه بوده است، برخی انتصابات در این سازمان و سایر مسایل نیز مورد توجه و زیر ذره‌بین نمایندگان مجلس قرار خواهد گرفت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو