عصر بازارمدیران خودرو

رئیس بنیاد مستضعفان:

ارائه ۲۱۰۰ فقره وام اشتغال به روستائیان با مشارکت بنیاد مستضعفان

عصر اعتبار- رئیس بنیاد مستضعفان از ارائه بیش از ۲۱۰۰ فقره وام اشتغال به طرح‌های کارآفرینی روستائیان، با مشارکت بنیاد علوی خبر داد.

ارائه ۲۱۰۰ فقره وام اشتغال به روستائیان با مشارکت بنیاد مستضعفان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، محمد سعیدی‌کیا  با اشاره به اجرای طرحهای توانمندسازی و خوداشتغالی در روستاهای مناطق محروم کشور از سوی بنیاد مستضعفان با مشارکت معاونتتوسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: مهمترین مساله در توانمندسازی مناطق محروم موضوع اشتغال است که باید همه دستگاهها روی آن تمرکز کنند.

  وی ادامه داد: بنیاد مستضعفان با کمک شبکه بانکی کشور از حدود 1.5 سال پیش موضوع ارائه وام و سرمایه گذاری در طرح‌های اشتغال روستائیان را مطرح کرد.

  رئیس بنیاد مستضعفان تاکید کرد: این وامها به صورت 18 درصد ارائه می شود که 5 درصد را آن را بنیاد علوی به صورت یارانه تقبل کرده و 5 درصد را هم معاونت توسعه روستایی پذیرفته است؛ بنابراین وامها در واقعه به صورت 8 درصد به متقاضیان کارآفرینی ارائه می شود.

  وی ادامه داد: استقبال خوبی از این وامها شده و کارآفرینان روستایی می توانند طرحهای خود را به استانداری ارائه دهند و پس از تصویب طرح، برای دریافت وام به بانک معرفی شوند.

  سعیدی کیا اظهار کرد: تاکنون 2400 مورد وام به تصویب رسیده و بیش از 2100 نفر وام کارآفرینی خود را دریافت کردند.

  رئیس بنیاد مستضعفان ارزش طرحهای ارائه شده را 1400 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تاکنون هزار طرح به بهره برداری رسیده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو