عصر بازارمدیران خودرو

​در اسفندماه ٩٧ نسبت به مدت مشابه سال ٩٦ رقم خورد؛

افزایش ١۰٢ درصدی استقبال مشتریان از خدمات همراه بانک صادرات ایران

عصر اعتبار- استقبال مشتریان از خدمات همراه بانک صادرات ایران در ماه پایانی سال ٩٧ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، با بیش از ١۰٢ درصد افزایش روبرو شد.

افزایش ١۰٢ درصدی استقبال مشتریان از خدمات همراه بانک صادرات ایران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، گستردگی و بستر امن خدمات بانکداری الکترونیک این بانک، زمینه‌ساز توسعه استفاده از همراه بانک شده به نحوی که حجم تراکنش‌های درگاه‌های همراه‌بانک در ماه پایانی سال ٩٧ نسبت به مدت مشابه سال ٩٦ از ١۰٢ درصد فراتر رفت. همچنین تعداد تراکنش‎های صورت‌گرفته در اسفندماه سال‌گذشته نسبت به ماه قبل از آن، بیش از ٢۰ درصد و مبلغ این تراکنش‌ها ٣۰ درصد افزایش داشته است.

  علاوه بر این، اینترنت بانک صادرات در ماه پایانی سال ٩٧ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، بیش از ٥٨ درصد افزایش ثبت کرد. همچنین پایانه شعب این بانک در همان بازه زمانی، ٧٤ درصد و پایانه فروش آن نیز در مدت یادشده ٧١ درصد افزایش داشته است.

  در این میان ارائه خدمات متنوع بانکی توسط بیش از ٥ هزار و ١۰۰ خودپرداز این بانک در سراسر کشور به عنوان دومین بانک دارنده بیشترین خودپرداز در شبکه بانکی نیز، منشأ خدمات گسترده‌ای در اقصی نقاط کشور است. خودپرداز سیار و ثابت بانک صادرات ایران در ارائه سریع و به‌موقع خدمات و همچنین تجمیع کمک‌های مردمی برای سیل فروردین‌ماه سال‌جاری کشور نقش محوری ایفا کردند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • اعتبار امروز
   • شماره ۸ اعتبار امروز
   • شماره ۷ اعتبار امروز
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
   آرشیو