عصر بازارمدیران خودرو

آمریکا به دولت جدید ونزوئلا ۱۰ میلیارد دلار فاینانس می‌دهد

عصر اعتبار- استیون منوچین، گفت: یک گروه از وزیران مالی بر روی یک بسته تامین مالی تجاری کار می‌کنند که می‌تواند بعد از روی کار آمدن دولت جدید، ونزوئلا را از بحران اقتصادی و آن خارج کند.

آمریکا به دولت جدید ونزوئلا ۱۰ میلیارد دلار فاینانس می‌دهد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، وزیر خزانه‌داری آمریکا، استیون منوچین، گفت: یک گروه از وزیران مالی بر روی یک بسته تأمین مالی تجاری کار می‌کنند که می‌تواند بعد از روی کار آمدن دولت جدید، ونزوئلا را از بحران اقتصادی و آن خارج کند.

  منوچین در کنفرانس خبری گفت: این گروه که متشکل از 20 وزیر مالی عموماً غربی است، در هفته گذشته در واشنگتن دیدار کردند و قرار است روی فراهم کردن کنسرسیومی حدود 10 میلیارد دلار برای تأمین مالی تجاری کار کنند، که قرار است برای دولت جدید و رونق تجارت، فراهم شود.

  ونزوئلا وارد یک بحران اقتصادی عمیق شده است که با کمبود مواد دارویی و غذایی و تورم فوق‌العاده سنگین همراه است. میلیون‌ها نفر از ونزوئلا به کشورهای همسایه فرار کرده‌اند.

  تولید ناخالص ملی از سال 2014 به بعد هر سال کاهش یافته است و انتظار می‌رود در سال 2019 با سقوطی 25 درصدی همراه شود.

  درحالی که روسیه و اغلب کشورهای جهان، نیکولاس مادورو، رئیس‌جمهور سوسیالیست ونزوئلا، را به رهبر قانونی این کشور می‌دانند، آمریکا و بیش از 50 کشور، که شامل همسایه‌های بزرگ ونزوئلا هستند، رهبر مخالفان این کشور، خوان گایدائو، را رهبر این کشور می‌دانند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو