عصر بازار

قیمت سکه کاهش یافت

عصر اعتبار- بازار ارز و طلا امروز روند آرامی داشت؛ به طوریکه نرخ ارز نسبت به دیروز تغییر خاصی نداشت و در میان سکه‌ها هم قیمت سکه تمام طرح قدیم ۳۵ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت سکه کاهش یافت
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (دوشنبه) بدون تغییر نسبت به دیروز چهار میلیون تومان است اما سکه طرح قدیم با کاهش 35 هزار تومانی، سه میلیون و 970 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

  قیمت نیم‌سکه دو میلیون و 80 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 280 هزار تومان و سکه یک گرمی 840 هزار تومان است که تغییری نسبت به دیروز نشان نمی‌دهد.

  همچنین هر گرم طلای 18 عیار در طلافروشی‌ها با 2000 تومان کاهش قیمت به 407 هزار تومان رسیده است. در بازارهای جهانی نیز  هر اونس طلا با کاهش دو دلاری 1512 دلار و 80 سنت معامله می‌شود.

  نرخ‌ ارز

  در بازار ارز هم امروز قیمت‌ها نوسان خاصی نداشت. بانک‌ها امروز (13 آبان‌ماه) هر دلار آمریکا را 11 هزار و 287 تومان و هر یورو را به قیمت 12 هزار و 444 تومان خریدند و قیمت خرید هر پوند انگلیس نیز در بانک‌ها 13 هزار و 898 تومان اعلام شد که نسبت به دیروز کاهش اندکی داشته است.

  صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز قیمت خرید دلار را 11 هزار و 200 تومان (50 تومان بیشتر از دیروز) و قیمت فروش آن را بدون تغییر 11 هزار و 300 تومان اعلام می‌کنند. این صرافی‌ها امروز هر یورو را به قیمت 12 هزار و 500 تومان (50 تومان بیشتر از دیروز) می‌خرند و 12 هزار و 600 تومان (بدون تغییر) می‌فروشند. این در حالی است که قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها 12 هزار و 594 تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود 13 هزار تومان می‌رسد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار