عصر بازار

مدیرعامل بانک توسعه تعاون اعلام کرد؛

پیش‌بینی ایجاد ۴۵ هزار شغل در روستاها تا پایان سال

عصر اعتبار- مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: از محل پرداخت تسهیلات بانک به طرح اشتغال روستایی ۳۵ هزار شغل جدید ایجاد شده وچنانچه که کل تسهیلات تا پایان سال پرداخت شود هدفگذاری ۴۵ هزار شغل روستایی محقق خواهد شد.

پیش‌بینی ایجاد ۴۵ هزار شغل در روستاها تا پایان سال
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، حجه اله مهدیان مجموع تسهیلات پرداختی بانک به طرح اشتغال روستایی را 1700 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: این رقم نه تسهیلات مصوبه و منعقده بلکه پرداختی واقعی ما تا پایان مهرماه بوده است ولی تکلیف ما 2438 میلیارد تومان است که باید مابه تفاوت این رقم را تا پایان سال در بخش اشتغال روستایی پرداخت کنیم.

  وی میزان اشتغال ایجاد شده از محل پرداخت این تسهیلات را 35 هزار شغل جدید اعلام کرد و گفت: تسهیلات پرداختی در بخش اشتغال روستایی کماکان ادامه دارد و برآوردهای ما نشان می‌دهد که با تخصیص 1700 میلیارد تومان تسهیلات 35 هزار شغل جدید ایجاد شده است.

  به گفته مدیرعامل بانک توسعه تعاون درصورتی که تمام تسهیلات تا پایان سال پرداخت شود به هدفگذاری 45 هزار شغل ایجادی در بخش روستایی دست خواهیم یافت.

  مهدیان درباره حمایت از زنان سرپرست خانوار نیز گفت: ما یک بانک اقتصادی اجتماعی هستیم که در همه طرح های ملی مشارکت داریم.در حوزه اشتغال، برای زنان سرپرست خانوار هم تکلیف داریم که در دستور کار بانک قرار دارد.

  مدیرعامل بانک توسعه تعاون درباره نظارت بر پرداخت تسهیلات و انحراف آن نیز گفت: نظارت بر اعطای تسهیلات تکلیف همه بانکهای کشور از جمله بانک توسعه تعاون است و در بحث انحراف تسهیلات نیز طبیعتا اگر بگوییم انحراف صفر است کمی آرمانی و غیر منطقی است ولی مهم این است که درصد انحراف کم باشد.

  وی افزود: خوشبختانه تجربه طرح‌های زودبازده و طرح‌های ملی قبلی را داشتیم و از تجارب آنها استفاده کردیم لذا با اطمینان اعلام می‌کنم که انحراف از پرداخت تسیهلات ما تک رقمی و ناچیز بوده است.

  به گزارش ایسنا،مجموع تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون طی هفت ماهه اخیر 7000 میلیارد تومان بوده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال به 13 هزار میلیارد تومان افزایش یابد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو