عصر بازار

معاون رئیس جمهور:

پرداخت تسهیلات بلاعوض ۸۳۰۰ میلیاردی به مناطق سیل‌زده

عصر اعتبار- معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه در سال گذشته براثر حوادث طبیعی همانند سیل ۳۶ هزار میلیارد تومان خسارت وارد شد، گفت: هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به صورت بلا عوض پرداخت شده است.

پرداخت تسهیلات بلاعوض ۸۳۰۰ میلیاردی به مناطق سیل‌زده
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، محمدباقر نوبخت اظهار کرد: نظام در 29 بخش و 15 حوزه فرابخشی تحت چارچوب قانون برنامه ششم در حال انجام برنامه‌های خود است که این اقدامات در توسعه زیرساخت‌های کشور به ویژه راه‌ها، راه آهن و احداث سد بیش از سایر حوزه‌ها قابل لمس است.

  معاون رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه احداث مسکن و اشتغال یک اقدام ویژه برای محرومین است، افزود: غیر از نظام، مسئولین دولتی در سطح ملی و نمایندگان نیز خود را برای انجام اقدامات لازم در راستای رفاه حال افراد کم بضاعت مسئول می‌دانند.

  نوبخت  با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 36 هزار میلیارد تومان براثر حوادث طبیعی همانند سیل به کشور خسارت وارد شد، افزود: در همین راستا و برای جبران خسارت‌های وارده بیش از 8 هزار میلیارد کمک بلاعوض و 8300 میلیارد تومان بصورت تسهیلات بلاعوض پرداخت شده است.

  وی در ادامه از مسئولان استان گیلان خواست تا مجموع خسارت‌های سیل اخیر به ستاد بحران اعلام کنند، تأکید کرد: تا جایی که در توان دولت باشد این وجوه همانند سال گذشته بلافاصله پرداخت می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو