عصر بازار

آنالیز بازارها در آخرین هفته سال ۹۸

عصر اعتبار- در هفته پایانی سال، بورس نتوانست بازدهی مثبتی را به ثبت برساند و طلا ۱۸ تنها بازاری است که توانست برای سرمایه‌گذاران خود سودده باشد.

آنالیز بازارها در آخرین هفته سال ۹۸
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تجارت‌نیوز، شاخص کل بورس در این هفته بیش از هفت هزار واحد ریزش داشت و در نهایت آخرین روز کاری خود در سال 98 با قرار گرفن روی شاخص 512 هزار و 900 واحدی پایان داد.

  براساس داده‌های سازمان بورس و اوراق بهادار، این شاخص در پایان هفته گذشته 520 هزار واحدی قرار داشت، این بازار طی هفته‌های گذشته با افت مواجه بوده است.

  طلا در آخرین هفته اسفند ماه توانست بازدهی 1٫8 درصدی را به ثبت رساند. هر گرم طلای 18 عیار در پایان هفته سوم 602 هزار تومان معامله شده بود.

  براساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و دلار این فلز ارزشمند در پایان هفته‌ای که سپری شد حدود 11 هزار تومان رشد کرد و نرخ 602 هزار تومان برای هر گرم رسید.

  سکه امامی و دلار نیز بازدهی نزدیک به یک داشتند و رشدهای محدودی را از آن خود کردند.

  دلار تنها 50 تومان افزایش قیمت داشت که از بازدهی 0٫33 درصدی برای شاخص ارزی بازار خبر می‌دهد.

  براساس نرخ‌هایی که هر روزه صرافی ملی اعلام می‌کند، قیمت این ارز در پایان هفته سوم 14 هزار و 850 تومان بوده که در آخرین پنج‌شنبه سال این ارز روی نرخ 14 هزار و 900 تومان بسته شد.

  سکه امامی نیز با 27 هزار تومان افزایش قیمت رشد 0٫44 درصد داشت.

  هر عدد سکه امامی در پایان روز پنج‌شنبه 21 اسفند ماه روی مرز شش میلیون تومان معامله شد که با افزایش قیمت در آخرین هفته سال 98 به رقم شش میلیون و 28 هزار تومان رسید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو