عصر بازار

دومین بانک بزرگ آمریکا در بحبوحه شیوع کرونا نیرو استخدام می‌کند

عصر اعتبار- بنک آو آمریکا همزمان با افزایش تقاضای مصرف کنندگان در بخش صنعت برخاسته از شیوع ویروس کرونا، یک هزار و ۷۰۰ نیرو استخدام کرد.

دومین بانک بزرگ آمریکا در بحبوحه شیوع کرونا نیرو استخدام می‌کند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، دومین بانک بزرگ آمریکا از حیث دارایی علاوه بر این اعلام کرد که برای کارمندانی که در خط مقدم شعبات، مراکز تماس و مراکز عملیاتی فعالیت می‌کنند، بسته به نوع قرارداد استخدامی 200 دلار اضافه پرداخت خواهد کرد و برای آنان اضافه کار بیشتری در نظر خواهد گرفت.

  این بانک، در پایان سال 2019 تقریبا 208 هزار کارمند داشت.

  در حالی که اکثر شرکت‌های آمریکایی به دلیل شیوع سریع کرونا مجبور شده‌اند تا به شکلی گسترده فعالیت‌های خود را محدود کنند اما بانک‌ها به منظور فعال نگه داشتن دستگاه‌های خودپرداز (ای.تی.ام)، شعبات و کارگزاری‌ها تحت فشار قرار گرفته اند.

  بنک آو آمریکا، پیش‌تر از چندین و چند اقدام کمکی برای کسب و کارهای کوچک و مشتریان شامل به تعویق انداختن پرداخت اقساط کارت های اعتباری، وام های خودرو و رهن و همچنین بازگرداندن کارمزد کسرشده از حساب های جاری و .. رونمایی کرد.

  بانک جی‌پی مورگان چِیس به عنوان بزرگ‌ترین بانک آمریکا پیش از این اعلام کرده بود که این بانک به طور موقت 20 درصد از شعبات خود را تعطیل کرده و به آندسته از کارمندانش که در بحران کرونا در خط مقدم فعالیت می‌کنند، هزار دلار پاداش خواهد داد.

  تمامی 4 هزار و 300 شعبه بنک آو آمریکا از روز گذشته فعالیت خود را از سر گرفتند. پنجشنبه هفته گذشته این بانک برای خدمات امدادی در مواجهه با کرونا، افزایش ظرفیت کادر پزشکی، آموزش در زمان تعطیلی مدارس و ... 100 میلیون دلار کمک نقدی اهدا کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو