عصر بازاربرنج

رئیس کمیته امداد اعلام کرد؛

آغاز مرحله دوم پویش «ایران همدل» با توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتی

عصر اعتبار- رئیس کمیته امداد با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با عید سعید غدیر، گفت: در گام نخست، یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی برای توزیع میان نیازمندان فراهم شده است.

آغاز مرحله دوم پویش «ایران همدل» با توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، سیدمرتضی بختیاری در رزمایش «احسان و تعاون» که در راستای پویش «ایران همدل» در استان فارس برگزار شد، با گرامیداشت روز عرفه و عید سعید قربان، افزود: مرحله دومپویش ایران همدل همزمان با عید سعید غدیر در سراسر کشور آغاز می‌شود و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

  وی به کمک خیران و نهادها در مرحله نخست این پویش اشاره کرد و گفت: در مرحله نخست پویش، سپاه 53 هزار پایگاه و بسیج بیش از سه میلیون و 500 هزار بسته به ارزش هر بسته 300 هزار تومان به نیازمندان رساندند و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز بیش از یک میلیون بسته در اختیار مردم نیازمند قرار داد.

  رئیس کمیته امداد با یادآوری اینکه بنیاد مستضعفان هم در ماه مبارک رمضان بیش از 700 هزار بسته را در اختیار مردم محروم قرار داد، اضافه کرد: مجموع این عوامل سبب شد تا بزرگترین پویش مردمی پس از انقلاب در کمک به نیازمندان رقم بخورد.

  رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه مرحله دوم رزمایش همدلی از عید سعید غدیر آغاز می‌شود، افزود: در آغاز این پویش، بسیج یک میلیون و 500 هزار بسته معیشتی برای مردم نیازمند مهیا کرد و 80 هزار بسته معیشتی نیز توسط کمیته امداد در استان فارس تهیه شده که برای هر بسته 250 هزار تومان تخصیص یافته است.

  همچنین با حضور رئیس کمیته امداد، نخستین مرکز نیکوکاری دندانپزشکی کشور در استان فارس افتتاح شد.

  بختیاری در این مراسم با بیان اینکه تاکنون حدود چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور افتتاح شده است، گفت: از نیمه دوم سال 98 راه‌اندازی مراکز نیکوکاری تخصصی در کشور در دستور کار کمیته امداد قرار گرفته و تاکنون مراکز نیکوکاری تخصصی در اصناف مختلف مثل رسانه‌ها، بازاریان، نیروهای نظامی شکل گرفته است.

  وی با تاکید بر اینکه در استان فارس تاکنون 271 مرکز نیکوکاری راه‌اندازی شده است، ادامه داد: مراکز نیکوکاری این استان در چهار ماهه نخست امسال بیش از 50 میلیارد تومان کمک در اختیار نیازمندان قرار داده‌اند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو