عصر بازاربرنج

رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل:

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در حقوق فروردین اعمال می‌شود

عصر اعتبار- رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل از متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از فروردین ماه سال جاری خبر داد.

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در حقوق فروردین اعمال می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، غلامحسین آگاهی روز سه‌شنبه با بیان اینکه فاصله مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر صندق‌ها برطرف شده است، گفت: نسبت به فروردین سال 98 افزایش چشمگیری در حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان این سازمان شاهد هستیم.

  وی با بیان اینکه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی شاهد ارتقای هر چه بیشتر خدمات تامین اجتماعی به جامعه هدف خواهیم بود ، اظهارکرد : بازنشسته حداقلی بگیری که 30 سال خدمت کرده و حقوقش یک میلیون و 600 هزار تومان بوده است ، در فروردین جاری با احتساب یک همسر و دو فرزند حدود چهار میلیون و 200 تا 300 هزار تومان دریافت خواهد کرد.

  وی افزود :برای مستمری‌بگیری که بیش از 30 سال سابقه بیمه‌پردازی داشته این رقم مقداری بیشتر و برای کسانی که کمتر از 30 سال سابقه بیمه‌پردازی داشته کمتر خواهد شد.

  رئیس روابط عمومی تامین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه امسال سازمان تامین اجتماعی بموقع نسبت به افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران اقدام کرده است ، تصریح کرد : افزایش ناشی از مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق  بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوق فروردین اعمال خواهد شد.

  وی افزود: با تلاش همکاران در شعب استان ، طی چند روز آینده احکام نهایی بازنشستگان صادر و واریز حقوق با زمان‌بندی معمول و مشابه ماه‌های گذشته پرداخت خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو