عصر بازاربرنج

پرداخت سود سهامداران شرکت اقتصادی و خود کفایی آزادگان در شعب بانک صادرات ایران

عصر اعتبار- ​سود سهامداران شرکت اقتصادی و خود کفایی آزادگان مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ٩٤ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

پرداخت سود سهامداران شرکت اقتصادی و خود کفایی آزادگان در شعب بانک صادرات ایران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و  شرکت اقتصادی و خود کفایی آزادگان  سود سهام  سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩٤از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز چهار شنبه، اول دیماه سال٩٥ پرداخت می شود. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
بر اساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت اقتصادی و خود کفایی آزادگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ٨٨١۰٣٩٥٦تماس بگیرند.
شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٥٣٥ شعبه در سراسر کشور، ٥٣٣هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور حدود ٦٣ میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

برچسب ها
پورسعید خلیلی
پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
  پربازدیدترین های هفته
   دکه مطبوعات
   • ۱۵
   • اعتبار امروز
   • شماره ۸ اعتبار امروز
   • شماره ۷ اعتبار امروز
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
   آرشیو