عصر بازارمدیران خودرو

فاینکس ۲۰۱۸ (۴۹)

بانک حکمت ایرانیان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک ، بیمه حضور یافت

عصر اعتبار- یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک ، بیمه با حضور اکثریت کارگزاریهای بورس ، شرکتهای بیمه و بانک های کشور به مدت ۴ روز از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ماه سالجاری ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد که بانک حکمت ایرانیان نیز به همراه شرکتهای تابعه خود با حضوری پربار و قدرتمندانه در این نمایشگاه به ارائه تازه ترین دستاوردهای خود پرداخت و میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه بود .

بانک حکمت ایرانیان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک ، بیمه حضور یافت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» ، در این نمایشگاه معاونتهای فناوری اطلاعات ، امور بانکی ، امور مالی ، مدیریت روابط عمومی ، بانکداری شرکتی ، شرکتهای تابعه این بانک از جمله ، بیمه حکمت صبا ، تابان ، توسعه تجارت الکترونیک حکمت ، توسعه عمران حکمت ، پیماعمران و واسپاری حکمت ایرانیان  در این نمایشگاه حضور داشتند و هریک به معرفی خدمات و امکانات خود در خدمت رسانی شایسته به مشتریان پرداختند .

    بر اساس این گزارش ، مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان نیز با حضور در غرفه بانک حکمت ایرانیان ، از تمامی کسانیکه در برپایی این غرفه در راستای حضور هرچه شایسته تر بانک حکمت ایرانیان تلاش نمودند تشکر کرد و حضور بانک در این نمایشگاه را مثبت ارزیابی کرد . دکتر عسکرزاده در ادامه بر لزوم ارائه خدمات نوین بانکی و پاسخگو بودن مسئولان بانک ، درلحظه و برخط نسبت به برطرف ساختن نیاز مشتریان تاکید کرد . ایشان همچنین از بخش های گوناگون غرفه بانک حکمت ایرانیان و امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری نوین این غرفه بازدید بعمل آورد .گفتنی است در طی روزهای برگزاری نمایشگاه نیز معاونان ، مدیران و مسئولان بانک حکمت ایرانیان ، اهالی رسانه و عموم مردم ، در غرفه بانک حکمت ایرانیان حضور یافتند .

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی