عصر بازاربرنج

هشدار قاطع آیت الله آملی لاریجانی به اخلالگران بازار ارز

سر و کارتان با قانون فساد فی الارض است

عصر اعتبار- دولت محترم نیازهای کشور را تدارک دیده‌اند و در ماه‌های اخیر ده میلیارد دلار تامین کرده است.اگر فردا یک عده احضار شدند نگویند ما نمی‌دانستیم فساد فی الارض است.اینها بدانند سر و کارشان به قانون فساد فی الارض است.

هشدار قاطع آیت الله آملی لاریجانی به اخلالگران بازار ارز
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از جماران، آیت الله آملی لاریجانی در این همایش گفت: اقتدار بالای نظام جمهوری اسلامی در منطقه و در سطح بین الملل، توانمندی های نظامی،تکنولوژیکی، منابع انسانی بسیار گرانبها، بصیرت و هوشمندی مردم، منابع غنی نفت و گاز همه اینها از جهات اقتدار و خوشبینی به آینده است و نظام امکان مقابله با سلطه جهانی را دارد.

  وی ادامه داد:دشمن بعد از مشاهده اقتداری که امروز برای جمهوری اسلامی در منطقه تحقق پیدا کرده، تلاش می کند این توانمندی ها را از بین ببرد و ایران هراسی شدیدی را در دنیا دنبال می کند.

  رییس قوه قضاییه تصریح کرد: در همین چند روز اخیر در مورد اجرای قصاص نسبت به یک قاتل بی رحمی که داعش وار در خیابان پاسداران جنایت انجام داده بود و بررسی مسئله قضایی که عادلانه صورت گرفت و قصاص به درخواست اولیای دم صورت گرفت، چه معرکه ای به راه انداختند، وزارت خارجه آمریکا برای محکوم کردن این موضوع بیانیه می دهد، شما چه کاره هستید که از هزاران کیلومتر آن طرف تر در امور داخلی یک کشور دخالت می کنید‎؟

  آیت الله آملی لاریجانی افزود: اینکه مسئله اصلی اختلاف سلایق شود و اهداف مهم نظام و انقلاب مغفول واقع شود را نمی توان هضم کرد، با نظارت رهبر انقلاب و ارشادات ایشان وحدت خوبی در کشور حاصل و حاکم است، قوا و مسئولین قوا همگرایی دارند و با آشکارتر شدن دشمنی آمریکا در منطقه این انسجام بهتر شده است‎.

  رئیس قوه قضائیه اظهار کرد: در این چند روز، تلاطم در بازار سکه،ارز و مسکن را دیدید، متاسفانه در این چند سال نقدینگی رشد فزاینده داشته که بسیار خطرناک است و به صورت سرکش به هر کجا سر می زند؛ باید برای آن چاره اندیشید، در جلسات سران قوا تصمیمات خوبی گرفته شده و امیدواریم بخش قابل توجهی از نقدینگی جذب شود‎.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو