عصر بازارمدیران خودرو

بسته بانک مرکزی کارساز شد؛

حباب سکه و ارز کاهش یافت

عصر اعتبار- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با پیش بینی کاهش حجم حباب قیمتی در بازار طلا و سکه، گفت: مردم باید از خرید غیر ضرور اجتناب کرده تا بساط دلالی در این حوزه جمع آوری شود.

حباب سکه و ارز کاهش یافت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، شهباز حسن پور بیگلری با اشاره به شرایط پیش آمده در بازار ارز و کاهش حجم حباب قیمتی آن، گفت: بازار طلا نیز به تاثیر از قیمت ارز روند کاهش را تجربه خواهد کرد. نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس با بیان اینکه برخی از افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه متاثر از قیمت های جهانی بوده است، تصریح کرد: متاسفانه دلال بازی و تاثیرپذیری از افزایش هر روزه نرخ ارز این بازار را با بحران مواجه کرد.

  وی با تاکید بر اینکه دولت و بانک مرکزی با ارایه بسته های کارآمد توانسته اند بازار ارز را کنترل کنند، افزود: این رویه باید تا بازگشت قیمت ها به کانال منطقی از سوی مسئولان ادامه داشته باشد.

  حسن پور بیگلری بر ضرورت ممانعت مردم از خرید غیر ضرور طلا و سکه تاکید کرد و گفت: مردم باید از اتفاق رخ داده در بازار برای برخی افراد که با سودجویی نسبت به خرید ارز اقدام کرده و اکنون متضرر شده اند درس بگیرند.

  وی با تاکید بر اینکه مردم باید به دنبال راه های مطمئن تر برای سرمایه گذاری باشند، تصریح کرد: بارها گفته شده سرمایه گذاری در بورس بهترین و مطمئن ترین راه برای کسب سود است، اما متاسفانه برخی همچنان به دنبال برخی سودهای واهی هستند.

  این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه اگر مردم بی دلیل ولع خرید ارز، سکه و طلا نداشته باشند اقتصاد کشور درگیر بحران های فعلی نخواهد شد، گفت: خوشبختانه سیاست های بانک مرکزی به شرایط بازار پاسخ مثبت داده و از اینرو باید منتظر تعدیل نرخ ها در همه حوزه ها باشیم.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با پیش بینی کاهش حجم حباب قیمتی در بازار طلا و سکه، گفت: مردم باید از خرید غیر ضرور اجتناب کرده تا بساط دلالی در این حوزه جمع آوری شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو