عصر بازارمدیران خودرو

شنبه ۱۵ دی؛

جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار

عصر اعتبار- قیمت طلا و سکه در حالی در بازار امروز افزایش یافته که رییس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران امیدوار است قیمتها کاهش یابد.

جدیدترین قیمت سکه و طلا در بازار
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، ابراهیم محمدولی اظهار کرد: احتمال افزایش قیمتها وجود دارد و خواهد داشت چرا که در پایان سال میلادی و تعطیلات کریسمس قرار داریم و این انتظار تورمی در همین بازه زمانی در بازار داخلی نیز وجود داشته است و نوسانات تا حدودی طبیعی است. البته امیدواریم بازار طلا و سکه به زودی به روند طبیعی خود برگردد و مجددا شاهد کاهش قیمتها باشیم.

  وی افزود: در بازار امروز هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 3 میلیون و 666 هزار تومان و سکه طرح قدیم 3 میلیون و 550 هزار تومان معامله می‌شود. همچنین نیم سکه یک میلیون و 900 هزار تومان قیمت دارد و ربع سکه یک میلیون و 190 هزار تومان و سکه گرمی 650 هزار تومان فروخته می‌شود.

  رییس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران با بیان اینکه اونس جهانی طلا افزایش قیمت داشته و به 1285 دلار رسیده است گفت: روند قیمت و وضعیت بازار طلا نیز همچون سکه افزایشی بوده و از بازار جهانی متاثر شده چرا که هر مثقال طلای 17 عیار یک میلیون و 488 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 334 هزار تومان قیمت دارد.

  محمدولی تصریح کرد: امیدواریم هر چه زودتر نوسانات سکه و طلا کنترل شود و ثبات به اندازه‌ای در این بازار ایجاد شود که بازار مصنوعات طلا و جواهر رونق بگیرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو