عصر بازارمدیران خودرو

شاخص به پله ۱۵۷ هزار واحدی سُر خورد

عصر اعتبار- شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز بهمن ماه با کاهش بیش از ۴۹۵ واحدی به پله ۱۵۷ هزار و ۹۷۲ واحدی رسید.

شاخص به پله ۱۵۷ هزار واحدی سُر خورد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از میزان، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز بهمن ماه با کاهش بیش از 495 واحدی به پله 157 هزار و 972 واحدی رسید.

  در معاملات امروز تعداد یک هزار و 244 سهم اوراق بهادار به ارزش 3 میلیون و 560 هزار و 922 ریال در بیش از 134 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

  بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از 143 واحد، شاخص بازار اول 374 واحد، شاخص آزاد شناور 692 واحد، شاخص بازار دوم 943 واحد کاهش و شاخص کل (هم‌وزن) 64 واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) 45 واحد رشد را تجربه کرد.

  نماد‌های پربیننده معاملات امروز بانک ملت، بانک تجارت، سایپا، ایران خودرو، داده گستر عصر نوین-‌های وب، ماشین سازی اراک، ملی صنایع مس ایران با روند منفی به کار خود پایان داد.

  *معاملات بازار فرابورس

  شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از یک واحدی به پله 1943 واحدی رسید.

  در بازار فرابورس نیز تعداد 625 هزار و 390 سهم اوراق بهادار به ارزش 4 میلیون و 103 هزار و 646 ریال در بیش 97 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

  نماد‌های پر بیننده معاملات امروز کشت و صنعت دشت خرم دره، گروه صنایع کاغذ پارس با روند صعودی و نماد‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع ماشین‌های اداری ایران، پتروشیمی زاگرس، سهامی ذوب آهن اصفهان، بانک دی با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو