عصر بازارمدیران خودرو

شاخص به پله ۱۵۷ هزار واحدی سُر خورد

عصر اعتبار- شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز بهمن ماه با کاهش بیش از ۴۹۵ واحدی به پله ۱۵۷ هزار و ۹۷۲ واحدی رسید.

شاخص به پله ۱۵۷ هزار واحدی سُر خورد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از میزان، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز بهمن ماه با کاهش بیش از 495 واحدی به پله 157 هزار و 972 واحدی رسید.

  در معاملات امروز تعداد یک هزار و 244 سهم اوراق بهادار به ارزش 3 میلیون و 560 هزار و 922 ریال در بیش از 134 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

  بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از 143 واحد، شاخص بازار اول 374 واحد، شاخص آزاد شناور 692 واحد، شاخص بازار دوم 943 واحد کاهش و شاخص کل (هم‌وزن) 64 واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) 45 واحد رشد را تجربه کرد.

  نماد‌های پربیننده معاملات امروز بانک ملت، بانک تجارت، سایپا، ایران خودرو، داده گستر عصر نوین-‌های وب، ماشین سازی اراک، ملی صنایع مس ایران با روند منفی به کار خود پایان داد.

  *معاملات بازار فرابورس

  شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از یک واحدی به پله 1943 واحدی رسید.

  در بازار فرابورس نیز تعداد 625 هزار و 390 سهم اوراق بهادار به ارزش 4 میلیون و 103 هزار و 646 ریال در بیش 97 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

  نماد‌های پر بیننده معاملات امروز کشت و صنعت دشت خرم دره، گروه صنایع کاغذ پارس با روند صعودی و نماد‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع ماشین‌های اداری ایران، پتروشیمی زاگرس، سهامی ذوب آهن اصفهان، بانک دی با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی