عصر بازارمدیران خودرو

تایید مصوبه افزایش حقوق کارمندان در شورای نگهبان

عصر اعتبار- یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ از بررسی ۱۹ مورد ایراد شورای نگهبان به مصوبات بودجه ۹۸ در این کمیسیون خبر داد.

تایید مصوبه افزایش حقوق کارمندان در شورای نگهبان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، جلیل رحیمی جهان آبادی اظهار کرد: با توجه به 19 مورد ایراد شورای محترم نگهبان به مصوبات مجلس در لایحه بودجه سال 98، جلسه کمیسیون تلفیق برای بررسی و رفع این ایرادات با حضور آقای دکتر کدخدایی عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان و اعضای کمیسیون تلفیق برگزار می‌شود.

  به گفته وی، شورای نگهبان ایرادی به تبصره 12 مربوط به افزایش 400 هزارتومانی حقوق کارمندان وارد نکرده است و بر این اساس این تبصره مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است.

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی بندی از لایحه بودجه 98 را تصویب کردند که به موجب آن حقوق همه کارکنان و بازنشستگان دولت در سال آینده 400 هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.

  پس از این مصوبه، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به رییس مجلس گفت که دولت نمی‌تواند مصوبه خانه ملت درباره افزایش حقوق به میزان 400 هزارتومان را اجرایی کند. که علی لاریجانی نیز در واکنش به این گفته نوبخت مصوبه مجلس را لازم الاجرا دانست.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو