عصر بازار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد:

تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق کارگران تا پایان سال اعلام می‌شود

عصر اعتبار- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه آینده که تا قبل از پایان سال جاری برگزار می‌‌شود تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق کارگران گرفته خواهد شد.

تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق کارگران تا پایان سال اعلام می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، محمد شر‌‌‌‌‌‌‌‌یعتمدار‌‌‌‌‌‌‌‌ی دیشب در حاشیه کار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گروه اداری استان در جمع خبرنگاران بیان کرد: یکی از تصمیمات گرفته شده در جلسه امشب این است که کار‌‌گروه ویژه‌ای توسط وزارت کار و استانداری لرستان برای حل مشکلات حوزه کار و امور اجتماعی استان تشکیل شود.

  وی با بیان اینکه لرستان از مناطق کمتر توسعه یافته کشور است، افزود: در صورتی که مسوولان استان بتوانند در بحث نظارت به خوبی عمل کنند مجموعه وزارت کار نیز قول می‌‌دهد که از منابع کارگروه اشتغال کشور علاوه بر منابع مشخص شده برای استان مقداری دیگر نیز به لرستان تخصیص دهد.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: جلسات زیادی بین نمایندگان شرکت‌ها و جامعه کارگری توسط وزارت کار گرفته شده است و خوشبختانه در این جلسات نظرات دو گروه به یکدیگر نزدیک شده و احتمالا در  جلسه آینده که تا قبل از پایان سال جاری برگزار می‌‌شود تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق گرفته خواهد شد.

  شریعتمداری با اشاره به اینکه لرستان در حوزه معادن سنگ، گردشگری، دامپروری و پرورش گیاهان دارویی استعداد زیادی دارد، تصریح کرد: در صورتی که که مسوولان استان به تصمیماتی که در جلسه امشب گرفته شده عمل کنند بسیاری از مشکلات لرستان در حوزه اشتغال حل خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو