عصر بازارمدیران خودرو

دلار در بازارهای جهانی به عقب رانده شد

عصر اعتبار- یورو در معاملات امروز بهترین عملکرد را در بین ارزهای مختلف داشت.

دلار در بازارهای جهانی به عقب رانده شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، پوند که در روز چهارشنبه با رسیدن به 1.3380 دلار در بالاترین سطح 9 ماه اخیر خود قرار گرفته بود، در معاملات امروز و بدون تغییر نسبت به روز پنجشنبه به ازای 1.3252 دلار مبادله شد. با این حال ارزش پوند در برابر دلار با وجود مسائل پیش آمده بر سر نحوه خروج انگلیس از ابتدای اروپا در مقایسه با ماه ژانویه 1.8 درصد افزایش یافته است.

  ین ژاپن پس از آنکه بانک مرکزی این کشور در تصمیمی که از قبل انتظارش می‌رفت نرخ بهره را در سطح منفی 0.1 درصد نگه داشت، با عقب نشینی از سطوح ضعیف ثبت شده در روز چهارشنبه بار دیگر به کانال 111 ین بازگشت به گونه‌ای که هر دلار به ازای 111.6459 ین مبادله شد.

  همچنین پس از آنکه استیون منوچین- وزیر خزانه داری آمریکا- اعلام کرد دیدار رؤسای جمهور آمریکا و چین که قرار بود اواخر این ماه برگزار شود فعلاً برگزار نخواهد شد، ارزش دلار در برابر یوان چین کاهش یافت و هر دلار به ازای 6.7139 یوان مبادله شد. وین تین- کارشناس مسائل ارزی در مؤسسه " براون برادرز"- گفت: فکر می‌کنم روی هر دو طرف فشارهایی برای رسیدن به توافق وجود دارد اما این فشارها احتمالاً تعیین کننده قواعد بازی نخواهند بود.

  یورو که در مبادلات امروز بهترین عملکرد را داشت و ارزش آن در برابر تمام همتایانش بالا رفت به ازای 1.1320 دلار مبادله شد که در مقایسه با روز قبل، 0.15 درصد افزایش نشان می‌دهد. دلار استرالیا نیز با 0.3 درصد افزایش به ازای 0.7083 دلار آمریکا مبادله شد.

  در برابر سایر ارزها، هر دلار آمریکا به ازای 69.0864 روپیه هند، 1.3309 دلار کانادا و 1.0040 فرانک سوئیس مبادله شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
  آرشیو