عصر بازارمدیران خودرو

پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیونی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

عصر اعتبار- مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهرایران گفت: این بانک امسال بر اساس قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور به هریک از زوج‌ها به میزان ۳۰ میلیون تومان تسهیلات ازدواج پرداخت می‌کند.

پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیونی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، مرتضی اکبری در این باره اظهار داشت: این بانک در راستای اجرای بند «الف» تبصره 16 قانون بودجه امسال، به متقاضیان وام ازدواج که در سامانه بانک مرکزی ثبت نام کرده و این بانک به عنوان بانک عامل برایشان معرفی شده است، تسهیلات 300 میلیون ریالی پرداخت می کند.

  وی افزود: بانک قرض الحسنه مهرایران در سال گذشته، پیشگام پرداخت تسهیلات 150 میلیون ریالی ازدواج در شبکه بانکی کشور بوده و طی یازده سال فعالیت خود بالغ بر 285 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش 15 هزار و 115 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

  مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران تصریح کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج امسال نیز می توانند با مراجعه به آدرس https://ve.cbi.ir/ و انتخاب این بانک برای پرداخت تسهیلات، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

  وی ادامه داد: مبلغ این تسهیلات برای هر یک از زوجین، 300 میلیون ریال با دوره بازپرداخت پنج ساله (60 ماهه) و نرخ کارمزد 4 درصد است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو