عصر بازارمدیران خودرو

افزایش ۳ برابری مستمری فروردین مددجویان مناطق سیل‌زده سمنان

عصر اعتبار- ۱۵۲۸ خانوار آسیب دیده و ساکن مناطق سیل زده کالپوش، بسطام، امیرآیاد، دامغان، مهدی‌شهر، آرادان و سرخه مستمری فروردین‌ماه را به میزان سه برابر دریافت خواهند کرد.

افزایش ۳ برابری مستمری فروردین مددجویان مناطق سیل‌زده سمنان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، محمد شجاعان، سرپرست حمایت و سلامت خانواده و قائم مقام کمیته امداد استان ضمن ابراز همدردی با  هموطنان سیل‌زده در سراسر کشور گفت: تمام منازل مددجویان کمیته امداد استان سمنان در مناطق آسیب دیده دارای پوشش بیمه ای بوده اند و خسارت در دو بخش ساختمان و اثاثیه منازل  دریافت خواهند کرد.

  وی به اعزام ‌تیم‌های  مشاوره به روستاهای حسین آباد کالپوش و طلوبین و مناطق  و آسیب دیده از سیل اشاره کرد و گفت: این مشاوره ها با هدف دعوت خانواده ها به آرامش و دریافت راهنمایی برای بازیابی روحیه افراد ارائه می شود .

  شجاعان با بیان اینکه یک‌هزار و 528 خانوار در قالب سه‌هزار و 115 نفر آسیب دیده از سیل در مناطق کالپوش، بسطام، امیرآیاد، دامغان، مهدیهشر، آرادان و سرخه تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان مستمری فروردین ماه را به میزان سه برابر دریافت خواهند کرد خاطرنشان کرد: هر خانواده یک نفره ماهانه 53 هزار تومان در ماه های عادی در یافت می‌کند که در این ماه به بیش از 150 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

  قائم مقام کمیته امداد استان سمنان به پوشش و خدمات بیمه‌ای برای جبران خسارت‌های ناشی از حوادث غیرمترقبه واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد استان سمنان در حوادث اخیر اشاره کرد و گفت:  خسارت بیمه برای واحدهای مسکونی مددجویان شهری 35 میلیون تومان و منازل روستایی 25 میلیون تومان است.

  وی، بیمه اثاثیه منزل مددجویان شهری و روستایی را  15 میلیون دانست و خاطرنشان کرد:  با توجه به این امر، بخش زیادی از خسارات وارده از سیل جبران خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو