عصر بازارمدیران خودرو

آخرین وضعیت شهرستان‌های آسیب دیده از دو سیلاب مازندران؛

پرداخت ۱۲ میلیارد تومان خسارت اولیه به سیل‌زدگان مازندران

عصر اعتبار- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: ۱۲ میلیارد تومان خسارت اولیه به سیل‌زدگان مازندران پرداخت شده است.

پرداخت ۱۲ میلیارد تومان خسارت اولیه به سیل‌زدگان مازندران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان‌های آسیب دیده از دو سیلاب مازندران، خاطرنشان کرد: دیوارسازی حریم رودخانه در زیرآب در حال انجام است و گاز تمامی منازل مسکونی این شهرستان متصل شد.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه در شهر پل سفید نیز پیمانکار مشغول دیواره‌سازی بوده و در مباحث زیرساختی نیز وزارت راه و شهرسازی وارد عمل شده است، ادامه داد: در شهرستان سیمرغ، کلنگ احداث واحدهای تخریبی زده شده است.

  رازجویان با اشاره به آخرین وضعیت آب شرب شهرستان‌های آسیب دیده در سیل نیز، اظهار کرد: آب شرب در شهرستان‌های آسیب دیده به پایداری رسیده است.

  وی با آخرین وضعیت پل تخریبی قائم‌شهر نیز اشاره کرد و گفت: احداث پل موقت توسط اداره کل حمل و نقل مازندران در حال انجام است و می‌تواند جایگزینی برای پل اصلی باشد.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خاطرنشان کرد: جلسه نحوه رسیدگی پرداخت کمک‌های بلاعوض در استانداری مازندران برگزار خواهد شد و مبلغ بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار برای این مهم در نظر گرفته شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی