عصر بازارمدیران خودرو

واریز بسته حمایتی جاماندگان در صورت تامین مالی

عصر اعتبار- سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: در صورتی که منابع مالی تأمین شود، سازمان تامین اجتماعی این آمادگی را دارد که ظرف ۲۴ ساعت بسته حمایتی جاماندگان را واریز کند.

واریز بسته حمایتی جاماندگان در صورت تامین مالی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، محمدحسن زدا درباره آخرین جزئیات جاماندگان بسته حمایتی دولت در تأمین اجتماعی گفت: 260 هزار نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران و 6 میلیون و 100 هزار نفر از بیمه‌شدگان تاکنون بسته حمایتی دولت که از یکصد تا سیصد هزار تومان بود را در سال گذشته دریافت کردند.

  وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افرادی که اعتراض به عدم دریافت بسته حمایتی را داشتند با اعلام کدهای دستوری که #8*142* و همین‌طور شماره‌گیری 1420 نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کردند که پس از بررسی‌های صورت‌گرفته توسط وزارت رفاه مقرر شد به بیش از یک میلیون نفر به عنوان جاماندگان بسته حمایتی این مبالغ پرداخت شود.

  سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: هنوز از سوی وزارت رفاه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها بودجه‌ای در اختیار ما برای پرداخت بسته حمایتی جاماندگان پرداخت نشده است و در صورتی که پرداختی صورت بگیرد و اسامی جدید را به تأمین اجتماعی اعلام کند، ظرف 24 ساعت آینده این مبالغ پرداخت خواهد شد.

  وی گفت: در حال حاضر با دستگاه‌های ذی‌ربط نیز مذاکراتی داشته‌ایم ولی ما مجموعه پرداخت‌کننده هستیم و تصمیم‌گیرنده در این خصوص نیستیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو