عصر بازارمدیران خودرو

برای دریافت اظهارنامه مالیاتی اجرا می شود

افزایش ساعات کاری ادارات مالیات در روزهای پایانی خرداد

عصر اعتبار- سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: ساعت های کاری ادارات مالیاتی در روزهای پایانی خرداد برای دریافت اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل افزایش می یابد.

افزایش ساعات کاری ادارات مالیات در روزهای پایانی خرداد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، در روزهای پایانی خرداد که مصادف با آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل است، حجم مراجعه مودیان و درخواست آنان برای خدمات مختلف از ادارات مالیاتی افزایش می‌یابد.

  مدیرکل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور در این باره گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مودیان در انجام تکالیف قانونی، به ویژه ارائه راهنمایی و پاسخگویی لازم در رابطه با تعیین مالیات مقطوع برای مودیان موضوع تبصره ماده 100 قانون مالیات‌های مستقیم و دریافت اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی عملکرد سال 1397 و نیز به قطعیت رساندن پرونده‌های مالیاتی عملکرد سال 1396، ساعات کاری ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور افزایش می‌یابد.

  غلامرضا قبله‌ای اضافه کرد: بدین منظور ادارات کل امور مالیاتی از دوشنبه (27 خرداد) تا پنجشنبه (30 خرداد) تا ساعت 19 و روز جمعه (31 خرداد) تا ساعت 14 آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به مودیان خواهند بود.

  وی خاطرنشان‌کرد: مودیان مالیاتی می‌بایست اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1397 خود را از طریق سامانه www.tax.gov.ir در مهلت مقرر قانونی ارائه و مالیات متعلقه را پرداخت کنند.

  قبله‌ای با بیان اینکه ارائه به موقع اظهارنامه مالیاتی شرط برخورداری از هرگونه تسهیلات مالیاتی است، تاکید کرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی خرداد به طور طبیعی مشکلات مربوط به ترافیک پایگاه اینترنتی ممکن است باعث کندی روند ارسال اظهارنامه شود، بنابراین انتظار داریم مودیان هرچه سریع‌تر نسبت به ارائه اظهارنامه مالیاتی اقدام کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
  آرشیو