عصر بازارمدیران خودرو

مدیر کل کمیته امداد استان تهران خبر داد

نذورات قربانی تهرانی ها از مرز ۲۸ میلیارد ریال گذشت

عصر اعتبار- مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه نذورات مردم استان در روز عید قربان از مرز ۲۸ میلیارد ریال گذشته است، گفت: نذورات امسال نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

نذورات قربانی تهرانی ها از مرز ۲۸ میلیارد ریال گذشت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، حمیدرضا شیران با اشاره به اینکه همه نذورات نقدی و غیر نقدی در سراسر استان بر اساس نیت خیران و نیاز سنجی مددکاران  توزیع می شود، بیان کرد: توزیع نذورات مردم نوع دوست و خیر استان از روز عید آغاز شده است که همچنان ادامه دارد.

  وی به تشریح این نذورات پرداخت و ادامه داد: مردم خیر و نیکوکار استان تهران در روز عید قربان 22 راس گوساله، 284 راس گوسفند، 18 هزار و 280 کیلوگرم گوشت قرمز، دو هزار و 175 کیلو مرغ گرم و 13 میلیارد ریال پول نقد در روز عید قربان برای نیازمندان اختصاص دادند.

  مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: بر اساس آمارهای اولیه مردم نیک اندیش استان تهران در عید قربان امسال بیش از 28 میلیارد ریال در قالب نذر قربانی برای نیازمندان اختصاص داده اند که نسبت به سال گذشته 100 درصد رشد نشان می دهد.

  شیران یادآور شد: در عید قربان امسال بیش از 150 پایگاه در استان نذورات مردم را دریافت کردند که با  همکاری مراکز نیکوکاری، هیئت ‌امنای مساجد و معتمدان محلات، گوشت‌های قربانی و نذورات هم استانی‌های نیکوکار بین نیازمندان توزیع شده و همچنان ادامه دارد.

  وی ضمن  تقدیر و تشکر از همراهی و همیاری مردم نوع دوست و نیک اندیش استان تهران در کمک به نیازمندان خاطر نشان کرد: اعتماد عمومی به کمیته امداد یکی از دلایل افزایش نذورات نسبت به سال گذشته است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار