عصر بازارمدیران خودرو

حمایت از تامین اشتغال خُرد با وام قرض‌الحسنه

عصر اعتبار- بانک قرض‌الحسنه رسالت و معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد مشاغل خُرد و خانگی برای مددجویان در پنج استان کشور حمایت می‌کنند.

حمایت از تامین اشتغال خُرد با وام قرض‌الحسنه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، محمدحسین حسین زاده، مدیرعامل این بانک در نشستی با حجت اله عبدالملکی معاونت اشتغال و خودکفایی و معاونین اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) در پنج استان کشور، به تشریح الگوی توسعه کارآفرینی اجتماعی رسالت پرداخت.

  وی با بیان اینکه بانک قرض الحسنه رسالت در برخی استان ها به عنوان معین اقتصاد مقاومتی ورود و کسب و کارهای ایجاد کرده است، گفت: در این استان ها با عملیاتی کردن الگوی توسعه کارآفرینی اجتماعی رسالت، به حمایت از کسب و کارهای خُرد و خانگی با هدف تولید در شهرهای کوچک و مصرف در کلانشهرها پرداخته­ ایم.

  مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با تشریح ابعاد فعالیت نمونه های عملیاتی شده شبکه توسعه اجتماعی رسالت در برخی استان ها افزود: با همکاری شبکه و معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در پنج استان خوزستان، کرمان، هرمزگان، مازندران و خراسان رضوی با پرداخت وام قرض الحسنه به مددجویان  از کسب و کارهای خُرد و خانگی حمایت می کنیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو