عصر بازار

سازمان امور مالیاتی ابلاغ کرد

فراخوان به ۵۰ صنف و مشاغل حقیقی جهت استفاده از کارتخوان بانکی

عصر اعتبار- سازمان امور مالیاتی ۱۵ گروه شغلی که شامل ۵۰ صنف و مشاغل حقیقی است را برای نصب کارتخوان بانکی از اول مهر فراخوان کرد.

فراخوان به ۵۰ صنف و مشاغل حقیقی جهت استفاده از کارتخوان بانکی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، صاحبان مشاغل مشمول نصب و راه اندازی و استفاده از سامانه صندوق فروش از سوی سازمان امور مالیاتی کشور فراخوانده شدند تا از اول مهر نسبت به راه اندازی و نصب کارتخوان اقدام کنند.

  در این فراخوان امده است: در اجرای ماده 3 آیین نامه اجرایی تبصره 2 ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم و تبصره یک ماده مذکور در خصوص تعیین اولویت مودیان مالیاتی برای نصب راه اندازی و استفاده از سامانه صندوق فروش بر اساس قانون مزبور تمامی صاحبان حرف و مشاغل از ابتدای سال 99 ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش پایانه پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی و صدور صورتحساب فروش مطابق مقررات می‌باشند؛ لذا از تمامی صاحبان مشاغل و حرف مذکور دعوت به عمل می‌آید که از ابتدای مهرماه سال جاری با مراجعه به درگاه عملیات الکترونیکی سازمان مالیاتی کشور نسبت به ثبت سریال استاندارد پایانه/ پایانه‌های پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی (کارتخوان بانکی) اقدام نمایند.

  بر این اساس امیدعلی پارسا رئیس سازمان امور مالیاتی طی روز‌های اخیر گفته بود 15 گروه شامل 50 حرف و مشاغل مشمول این فراخوان می‌شوند.

   
  فراخوان به 50 صنف و مشاغل حقیقی جهت استفاده از کارتخوان بانکی

   

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی