عصر بازار

زائران اربعین دقت کنند

ثبت‌نام در سامانه سماح، شرط برقراری پوشش بیمه‌ای

عصر اعتبار- زائران اربعین حسینی تنها در صورتی تحت پوشش بیمه قرار دارند که پیش از سفر در سامانه سماح ثبت نام کرده باشند.

ثبت‌نام در سامانه سماح، شرط برقراری پوشش بیمه‌ای
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، بیمه ایران در اطلاعیه‌ای با ابراز تأسف نسبت به بروز 2حادثه تصادف اتوبوس زائران اربعین حسینی(ع) در عراق بر ارائه مطلوب خدمات مورد تعهد به زائران تحت پوشش از نخستین دقایق گزارش حادثه تاکید کرد.

  دراطلاعیه بیمه ایران با اشاره به اینکه همه زائران اربعین حسینی که در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند، تحت پوشش بیمه ایران قرار دارند، آمده است: متأسفانه چند تن از زائران اربعین بر اثر تصادف در دم جان باخته‌اند که پس از شناسایی و احراز هویت اجساد، در صورت ثبت نام در سامانه سماح، مشمول پرداخت غرامت فوت بر اثر حادثه به مبلغ 2 میلیارد ریال خواهند شد. همچنین هزینه های انتقال پیکرهای آنان به شهر محل اعزام نیز توسط بیمه ایران پوشش داده می‌شود.

  شرکت بیمه ایران در اطلاعیه خود با تاکید بر اینکه عوامل این شرکت در نقاط مختلف عراق و مسیرهای تردد زائران ایرانی از 4 گذرگاه‌ مرزی تا شهرهای نجف، بغداد و کاظمین مستقر بوده و بلافاصله پس از اعلام حادثه خدمات درمانی خود را آغاز کرده‌اند، آورده است: هزینه های درمان مصدومان این حوادث رانندگی در بیمارستان ‌های عراق، انتقال آنان به ایران و شهر محل اعزام و درمان در کشورمان تا سقف 270 میلیون ریال تحت پوشش این شرکت قرار دارد.

  براساس این گزارش، در روزهای گذشته 2 تصادف مختلف در عراق و در مسیر راهپیمایی عظیم اربعین حسینی رخ داد که تعدادی  در جریان آن جان خود را از دست دادند یا مجروح شدند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو