عصر بازاربرنج

تمامی شعب بانک‌ها در مناطق زلزله‌زده آماده خدمات‌رسانی هستند

عصر اعتبار- دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با بیان اینکه ساختمان هیچ شعبه و باجه‌ای در مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی آسیب ندیده است، گفت: تمامی شعب و باجه‌های بانک‌ها در این مناطق آماده خدمات رسانی هستند.

تمامی شعب بانک‌ها در مناطق زلزله‌زده آماده خدمات‌رسانی هستند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، علیرضا قیطاسی  با بیان این مطلب افزود: پیگیری‌های به عمل آمده بعد از وقوع زلزله روز جمعه در استان آذربایجان شرقی نشان می‌دهد که هیچ یک از شعب و باجه‌ها بانک‌ها در مناطق زلزله زده آسیب ندیده‌اند و تمامی آنها آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.

  وی افزود: روز دوشنبه هفته جاری نیز جلسه مدیران بانک‌های شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی با محوریت خسارت‌های وارد شده به مناطق زلزله زده و همچنین بررسی همکاری‌ها و کمک‌های لازم برگزار خواهد شد.

  دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی تصریح کرد: براساس آخرین آمار ارائه شده از سوی استانداری آذربایجان شرقی در زلزله روز جمعه، حدود یک هزار و 500 واحد مسکونی که بیشتر ساختمان‌های روستایی، قدیمی یا گِلی بوده‌اند، آسیب دیده‌اند و هیچ موردی از خسارت به شعب یا باجه‌ها اعلام نشده است.

  زمین‌لرزه بامداد جمعه در آذربایجان‌شرقی به مرکزیت شهر «ترک» شهرستان میانه در 160 کیلومتری جنوب تبریز 6 فوتی و 12 بستری داشته است و روستای «ورنکش» بیشترین آسیب را در این حادثه دید به طوری که 30 واحد مسکونی آن به طور کامل تخریب شدند.

  خبرها از اسکان همه زلزله‌زدگان و تداوم امدادرسانی به اهالی 6 شهر و 145 روستای زلزله‌زده حکایت دارد. دستگاه‌های خدمات رسان در این مناطق فعال هستند هرچند که تاکنون153 پس لرزه در منطقه گزارش شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی