عصر بازار

تقاضای رییس اتحادیه طلا برای ایجاد امنیت کامل در بازار

بازار طلا امروز باز است

عصر اعتبار- رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران خبر داد: امروز چراغ مغازه‌ها در بازار طلا روشن و همکاران ما مشغول به کار هستند.

بازار طلا امروز باز است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، ابراهیم محمدولی با اشاره به آتش‌سوزی بازار در شب گذشته اظهار کرد: اقدامات اعتراضی این چنینی نتیجه‌ای جز ایجاد مشکل برای مردم و کشور ندارد، به هر حال با وجود اتفاقات رخ داده امروز بازار طلا باز است و همکاران ما مشغول به کار هستند اما از آنجا که طلا امانت و سرمایه مردم است تقاضا داریم تا امنیت کامل در بازار برقرار شود.

  وی همچنین به افزایش بهای طلا و سکه طی چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: طلا تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله ارز قرار دارد، در چند روز گذشته نیز جهش نرخ ارز منجر به افزایش قیمت طلا و سکه شده که امیدواریم با ورود بانک مرکزی شرایط مجددا به وضعیت ثبات سابق بازگردد.

  محمدولی با تشریح قیمت طلا و سکه در بازار امروز گفت: قیمت هر قطعه سکه تمام طرح امامی چهار میلیون و 250 هزار تومان است که نسبت به معاملات روز گذشته حدود 122تومان گران شده، همچنین نیم سکه در بازار امروز با قیمت دو میلیون و 200 و ربع سکه یک میلیون و 420هزار تومان معامله می‌شود.

  وی افزود: بهای نیم سکه در بازار طلای امروز به 880هزار تومان رسید، قیمت هر مثقال طلای آب شده نیز یک میلیون و 849هزار تومان و بهای هر گرم طلای 18عیار 426هزار تومان است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو