عصر بازاربرنج

قیمت دلار رکورد شکست

عصر اعتبار- قیمت دلار در صرافی های بانکی امروز با افزایشی قابل توجه در مرز ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان ایستاد.

قیمت دلار رکورد شکست
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرآنلاین، هر چند دیروز هر دلار در صرافی‌های بانکی به نرخ 12 هزار و 950 تومان عرضه شد و بازارساز تلاش گسترده‌ای را به کار گرفت تا دلار در صرافی‌های بانکی به کانال سیزده هزار تومان وارد نشود اما پیشروی قیمت‌ها در بازار آزاد سبب شد قیمت‌ دلار در صرافی‌های بانکی افزایشی برابر با چهارصد تومان را در یک روز تجربه کند.

  به این ترتیب سد مقاومتی دلار شکسته شده است. صرافان معتقد بودند سد مقاومتی دلار 13 هزار و 200 تومان بوده است .  بر این اساس نرخ خرید دلار از مردم نیز 13 هزار و 250 تومان اعلام شد.

  بررسی‌ها نشان می دهد نرخ یورو نیز با افزایشی محسوس به 14 هزار و 850 تومان رسید و نرخ خرید این ارز در صرافی‌های بانکی نیز برابر با 14 هزار و 500 تومان گزارش شد.

  افزایش قابل توجه نرخ ارز در بازار از سوی همتی در دو پست اخیر اینستاگرامی اش مورد اشاره قرار گرفت. وی تمایل صادرکنندگان برای فروش ارز حاصل از صادرات به قیمت‌های بالاتر و همچنین فرارسیدن موعد تسویه‌های بین المللی را مورد اشاره قرار داد و از سوی دیگر در پست اخیرش تاکید کرد که افزایش نرخ بنزین این بازار را متاثر کرده است .

  گزارش‌های رسیده حاکی از ان است که دلالان تلاش زیادی برای ایجاد هیجان و بالا بردن قیمت در بازار را به کار بسته اند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو