عصر بازار

عضو فراکسیون زنان مجلس خبر داد:

تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه سال آینده

عصر اعتبار- یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از تخصیص مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار و بد سرپرست در بودجه سال آینده خبر داد.

تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه سال آینده
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، سیده فاطمه ذوالقدر با اشاره به چندین مصوبه فراکسیون زنان در کمیسیون تلفیق بودجه سال 99، بیان کرد: یکی از مصوبات خوب کمیسیون تلفیق در بودجه سال 99 افزایش وام ازدواج به مبلغ 100 میلیون تومان برای زوجین با یک ضامن و بازپرداخت 7 ساله است.

  وی در ادامه اظهار کرد: از دیگر مصوبات کمیسیون تلفیق اختصاص 500 میلیارد تومان برای بیماران سرطانی، صعب الاعلاج و زوجین نابارور که به صورت قرض الحسنه از آن بهره مند می شوند.

  نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: از سوی دیگر مبلغ 500 میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار در کمیسیون تلفیق سال بودجه 99 تخصیص داده شده است. برای زندانیان معسر با اولویت زنان زندانی مبلغ 350 میلیارد تومان در بودجه سال آینده پیش بینی شده است.

  وی در ادامه تاکید کرد: برای بیماران خاص، معلولان، بیمه صنایع دستی قالیبافان و راهنمای گردشگران تورها نیز ردیف هایی در بودجه سال آینده دیده شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار