عصر بازار

پرتفوی بیمه سینا از ۱۲۰۰ میلیارد تومان گذشت

عصر اعتبار- مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا ضمن بازدید از شعبه شاهرود با کارکنان و نمایندگان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کردند.

پرتفوی بیمه سینا از ۱۲۰۰ میلیارد تومان گذشت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از دنیای اقتصاد، رضا جعفری در جمع نیروهای این شعبه گفت: خوشبختانه حضور نیروهای جوان و باانگیزه در بخش‌های مختلف و شعب بیمه سینا، به‌عنوان یکی از نقاط قوت این شرکت محسوب می‌شود و نوید روزهای بهتری را به همراه دارد.

    وی با بیان اینکه متغیر مدیریت از مهمترین مسائل در پیشبرد امور بنگاه‌های اقتصادی است، افزود: شاهد بودید که با برنامه‌ریزی و حاکم شدن برنامه‌های راهبردی، شرکت در مسیر صحیح فعالیت قرار گرفت و با پشتیبانی شعب و هدایت شبکه فروش، توانستیم پرتفوی را بیش از 70 درصد ارتقا داده و از مرز یک هزار و 200 میلیارد تومان عبور کنیم. مدیرعامل بیمه سینا بر لزوم جذب پرتفوی اقتصادی با استفاده از روش‌های مختلف از جمله توسعه فروش بیمه‌های زندگی گفت: بر همین اساس شعب تخصصی بیمه‌های زندگی در کلان‌شهرها فعال می‌شوند و از مدیر و کارکنان شعب انتظار داریم که طبق برنامه کلان شرکت، سهم بیمه‌های زندگی را به بیش از 25 درصد برسانند. جعفری با اشاره به اینکه سرمایه سهامداران در دست ما امانت است و باید برای سودآور کردن آن حساسیت داشته باشیم، افزود: طی ماه‌های اخیر با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دقیق در بازار سرمایه، سود قابل‌توجهی از سرمایه‌گذاری در این بخش عاید شده و به‌عنوان یکی از سه شرکت بیمه‌گر برتر در بخش سرمایه‌گذاری معرفی شده‌ایم. وی کنترل و نظارت بر شبکه فروش و جدیت در مقابله با تخلفات را از مهمترین وظایف مدیر شعبه دانست و گفت: همه کارکنان باید حفظ منافع شرکت و تکریم مشتری را مدنظر قرار داده و در راهنمایی و مشاوره صحیح به مشتریان کوتاهی نکنند.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی