عصر بازار

وزارت صمت مدعی پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان وام به تولیدکنندگان شد

عصر اعتبار- وزارت صنعت، معدن و تجارت مدعی شد، بیش از ۳۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی در اختیار بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط گذاشته شده است.

وزارت صمت مدعی پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان وام به تولیدکنندگان شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، در جدول آماری که وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر کرده است، آمده است؛ در دوره 11 ماهه پارسال تعداد 20 هزار و 459 فقره تسهیلات به ارزش 322 هزار و 736.2 میلیارد ریال در قالب تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای 60 درصد اختصاص یافت.

  این وزارتخانه می افزاید: تعداد ثبت نام شدگان اولیه در سطح استان‌های کشور تعداد 15 هزار و 958 درخواست بود.

  شمار معرفی شدگان به سیستم بانکی 9 هزار و 245 فقره درخواست برای اخذ 315 هزار و 343.3 میلیارد ریال تسهیلات بود که در چارچوب طرح های مرتبط به اقتصاد مقاومتی دنبال شد.

  علاوه براین پرداخت تسهیلات در فرآیند رونق تولید تعداد سه هزار و 926 فقره به میزان 114 هزار و 176.9 میلیارد ریال تخصیص یافت.

  همچنین پرداخت تسهیلات به شکل مستقیم توسط بانک ها در دوره مزبور تعداد 16 هزار و 533 فقره به میزان 208 هزار و 559.4 میلیارد ریال انجام شد.

  وزارت صنعت پیش از این اعلام کرد: تسهیلات اعطایی برنامه تولید و اشتغال (تبصره 18) از ابتدای اسفند 97 تا پایان بهمن پارسال در قالب 553 فقره به میزان 32 هزار و 938 میلیارد ریال تخصیص یافت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو