عصر بازار

از سوی صندوق رفاه اعلام شد؛

نحوه محاسبه اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی در ترم جاری

عصر اعتبار- رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمدید مهلت ثبت‌نام برای دریافت وام‌های دانشجویی تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ خبر داد و گفت: محاسبه دریافت اجاره بها و اخذ آن از دانشجویان ساکن در خوابگاه به نسبت مدت حضور و سکونت در خوابگاه‌ها است.

نحوه محاسبه اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی در ترم جاری
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، دکتر ناصر مطیعی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به آغاز سال نو و شرایط حاد کشور در مواجهه با شیوع ویروس کرونا و مشکلات بهداشتی، اقتصادی  و اجتماعی ناشی از آن و نظر به تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تدابیری را برای کمک به دانشجویان و حمایت از دانش آموختگان اتخاذ کرده‌ایم.

  وی افزود: محاسبه دریافت اجاره‌بها و اخذ آن از دانشجویان ساکن در خوابگاه به نسبت مدت حضور و سکونت در خوابگاه‌ها است و دانشجویان بابت ایام تعطیلی دانشگاه و خوابگاه‌ها صرفا به دلیل شیوع ویروس کرونا ملزم به پرداخت اجاره‌بها نخواهند بود.

  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: همچنین سررسید تسهیلات دانشجویی دانش‌آموختگان از ابتدای اسفند ماه 1398 تا پایان اردیبهشت ماه 1399 به مدت سه ماه تمدید می‌شود.

  وی تصریح کرد: به منظور رفاه حال دانشجویان مهلت ثبت‌نام وام‌های دانشجویی که قبلا تا پایان فروردین ماه 1399 تمدید شده بود، مجددا تا 15 اردیبهشت ماه 99 تمدید شده و مهلت مذکور پس از این تاریخ، مجدد تمدید نخواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی