عصر بازار

آغاز هشتمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوین

عصر اعتبار- هشتمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز (ریالی) بانک اقتصادنوین آغاز شد. به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این جشنواره که از ۱۸ فروردین‌ماه تا ۱۸ مهرماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود، به‌پاس قدردانی از مشارکت خیرخواهانه هموطنان عزیز، به‌قیدقرعه ۱۰ جایزه یک میلیارد ریالی، ۲۰ جایزه پانصد میلیون ریالی، ۵۰ جایزه صد میلیون ریالی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر به سپرده‌گذاران نیک‌اندیش این بانک اهدا خواهد شد.

آغاز هشتمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوین
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از دنیای اقتصاد، همچنین طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، از هر 10 نفر واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی، یک نفر برنده جوایز ارزنده بانک اقتصادنوین خواهد بود. حداقل موجودی برای شرکت در جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین 500 هزار ریال است و به ازای هر 500 هزار ریال در هر روز یک امتیاز برای صاحب حساب منظور می‌شود. با توجه به لزوم کاهش ترددهای غیرضروری به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، مشتریان بانک اقتصادنوین که علاقه‌مند به مشارکت در این سنت پسندیده هستند، می‌توانند با فعال‌سازی اینترنت‌بانک خود به‌صورت غیرحضوری یا با استفاده از سایر خدمات الکترونیکی این بانک مانند اپلیکیشن‌ همراه‌نوین و... نسبت به افزایش موجودی حساب‌های قرض‌ا‌لحسنه پس‌انداز خود اقدام و از هم‌اکنون شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره افزایش دهند. بنابر این گزارش منابع حاصل از سپرده‌گذاری مشتریان سخاوتمند بانک اقتصادنوین در حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، به‌صورت کامل صرف اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به جوانان، مددجویان و سایر اقشار نیازمند جامعه می‌شود.

    این گزارش می‌افزاید: هموطنان ارجمند می‌‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین تماس حاصل کنند.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی