عصر بازار

رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت اعلام کرد؛

افزایش ۵۰ درصدی بودجه صندوق رفاه

آخرین وضعیت پرداخت وام دستیاری

عصر اعتبار- رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت از تصویب اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی وام دستیاری در سال جاری خبر داد و گفت: هنوز در خصوص مدل پرداخت این وام به قطعیت نرسیدیم.

افزایش ۵۰ درصدی بودجه صندوق رفاه
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، مهندس رحیمی ضمن بیان این مطلب از افزایش50 درصدی بودجه صندوق رفاه وزارت بهداشت در سال جاری خبر داد و گفت: خوشبختانه بودجه صندوق برای سال 99 با رشد خیلی خوبی مواجه بوده است و برنامه‌های ما نظیر اختصاص بودجه برای پرداخت وام دستیاری مورد موافقت قرار گرفت به طوری که رقم خوبی برای پرداخت این وام در نظر گرفته شد.

  وی در ادامه از اعتبار 60 میلیارد تومانی برای پرداخت وام دستیاری در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: تلاش صندوق رفاه دانشجویان این است که از ظرفیت بانکی در حوزه وام دستیاری بیشتر استفاده کند تا این رقم افزایش یابد تا این وام برای دانشجویان رزیدنت و دستیاری را برای اولین بار پرداخت نماییم.

  رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت همچنین خاطرنشان کرد: ما سه مدل برای پرداخت وام دستیاری دانشجویان در نظر گرفتیم اما هنوز در خصوص مدل پرداخت این وام به نتیجه و قطعیت نرسیدیم در حال انجام هماهنگی‌های لازم برای نحوه پرداخت این وام هستیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو