عصر بازاربرنج

مهلت ثبت نام وام‌های دانشجویی تا ۲۰ اردیبهشت تمدید شد

عصر اعتبار- معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان از تمدید مهلت ثبت نام وام‌های دانشجویی تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۹ خبر داد.

مهلت ثبت نام وام‌های دانشجویی تا ۲۰ اردیبهشت تمدید شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، الیاس منیری  با اشاره به ثبت نام وام‌های دانشجویی از تمدید مجدد آن تا 20 اردیبهشت ماه خبر داد.

  وی گفت: به منظور رفاه حال دانشجویان و با توجه به اینکه دانشجویان در ایام کرونا به سر می‌برند صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مهلت ثبت نام وام‌های دانشجویی را تا 20 اردیبهشت ماه تمدید کرد.

  معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان خاطرنشان کرد: برای اینکه باید حساب‌ها رسیدگی و بسته شود این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.

  وی همچنین با اشاره به حمایت از دانشجویان در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 99-98 دوباره یادآور شد: علاوه بر اینکه در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 99-98 اعتباراتی را برای دانشجویان تخصیص داده بودیم و دانشگاه‌ها شروع به جذب آن کرده بودند معادل همان 100 درصد وام شهریه و 50 درصد نیز وام تحصیلی را مجدد اضافه کرده‌ایم.

  به گزارش مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به منظور رفاه حال دانشجویان مهلت ثبت نام وام‌های دانشجویی را ابتدا تا پایان فروردین ماه1399 تمدید کرد و سپس این مهلت را مجدداً تا 15 اردیبهشت ماه 99 تمدید و این بار نیز این مهلت را تا 20 اردیبهشت ماه 99 تمدید کرده و تاکید کرد مهلت مذکور پس از این تاریخ، مجدد تمدید نخواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی