عصر بازار

ارائه تخفیف ویژه تولیدکنندگان کالا و خدمات به بازنشستگان کشوری

عصر اعتبار- سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: این صندوق آمادگی دارد با توجه به ایجاد زیرساخت‌های مناسب اجرایی، ارائه تخفیف و طرح‌های تخفیفی از سوی بنگاه‌های اقتصادی به بازنشستگان کشوری را از یک بستر واحد اجرایی کند.

ارائه تخفیف ویژه تولیدکنندگان کالا و خدمات به بازنشستگان کشوری
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، محمود مرتضایی فرد اظهارکرد: صندوق بازنشستگی کشوری این آمادگی را دارد تا ضمن بررسی پیشنهاد تسهیلات تخفیفی بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگِ ارائه کننده کالا و خدمات، پس از بررسی مناسب بودن پیشنهاد، زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری مناسب و استانداردی را به منظور تسهیل بهره مندی بازنشستگان عزیز تحت پوشش از تسهیلات اعلامی، در اختیار بنگاه ها قرار دهد.


  مرتضایی فرد با بیان اینکه یکی از وظایف و ماموریت های اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی، بوجود آوردن بسترهای لازم جهت ارائه تسهیلات خرید کالا و خدمات با تخفیف ویژه به بازنشستگان است، گفت: این وظیفه با هدف کاهش هزینه های زندگی و افزایش قدرت خرید بازنشستگان دنبال می شود و طرح های اولیه مانند افق کورش و کفش ملی از این دست هستند.


  وی یادآور شد: بزرگترین دغدغه ای که صندوق بازنشستگان کشوری در ارائه تسهیلات تخفیفی با آن روبرو بوده، نبود بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری مناسب و همچنین متفاوت در ارتباط با فرآیندهای مرتبط با شرکت ها و فروشگاه های ارائه کننده خدمات و کالاهای دارای تخفیف است که بیشتر اوقات موجب سردرگمی بازنشستگان برای دریافت این نوع تسهیلات می شود.


  سرپرست اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: این اداره کل با شناخت این مشکل و بررسی سازمان های مشابه، تصمیم به رفع این چالش کرد که در نهایت با ایجاد یک زیرساخت سخت افزاری و نرم افزاری استاندارد در صندوق بازنشستگی، درعمل این چالش برطرف شده است.


  مرتضایی فرد با اشاره به اینکه صندوق کشوری بیش از یک میلیون و 471 بازنشسته و وظیفه بگیر را تحت پوشش دارد، ادامه داد: درحال حاضر بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ کشور می توانند از بسترهای ایجاد شده برای ارائه کالا و خدمات خود به بازنشستگان همراه با تخفیف های ویژه استفاده کنند که هم موجب تامین سبد معیشت خانوار بازنشستگان با هزینه های کمتر شده و هم به تولید و چرخش اقتصادی بنگاه ها کمک خواهد کرد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وی ابراز امیدواری کرد: در ماه های آتی، بازنشستگان شاهد آثار این طرح خواهند بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو