عصر بازار

وزیر اقتصاد:

برای تحقق جهش تولید به هزار هزار میلیارد تومان نیاز داریم

عصر اعتبار- وزیر اقتصاد تاکید کرد، حداقل هزار هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری برای تحقق جهش تولید نیاز است که باید بخش های دولتی، خصوصی و تعاونی با هم افزایی، در این امر مهم نقش آفرین باشند.

برای تحقق جهش تولید به هزار هزار میلیارد تومان نیاز داریم
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از تسنیم، فرهاد دژپسند در نود و چهارمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی شرکت کرد.

  بررسی مشکلات تسهیلات گیرندگان ارزی موضوع جزء "د" بند 6 قانون بودجه سال 1388 و بررسی مشکلات صادر کنندگان در رابطه با تصمیمات بانک مرکزی در خصوص نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات در سال 1399 و رفع تعهد ارزی سال 1398 در دستور کار این جلسه شورا است.

  دژپسند با تاکید بر ضرورت دستیابی به رشد اقتصادی  مقبول و با تقدیر از جد و جهد و اشتیاق بخش خصوصی برای پیوستن به بورس اظهار داشت: امیدواریم طی برنامه ای  مدون ترتیبی اتخاذ شود که دستکم هفته ای یک شرکت بزرگ بخش خصوصی، سهام خود را در بورس عرضه کند.

  وی گفت: خوشبختانه در زمینه حمایت از بخش خصوصی در شرایط کرونا، ما از همه بخش ها پیشرو تر بودیم و وقتی پیشنهاد امهال مالیاتی مودیان آسیب دیده از کرونا را ارائه دادیم، هنوز این موضوع، زیاد جدی نشده بود و حتی اتاق های بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، تعاون و اصناف هم یک هفته بعد، پیشنهاد خود را در این خصوص مطرح کردند.

  دژپسند ادامه داد، تدابیر متخذه توسط دولت و همکاری بخش خصوصی با سایر قوا موجب شد در خیلی زمینه ها در شرایط کرونایی، نمره قابل قبولی بگیریم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو