عصر بازار

رئیس کمیته امداد:

۲۰۰ هزار شغل امسال برای مددجویان ایجاد می‌شود

عصر اعتبار- رییس کمیته امداد با اشاره به ضرورت توانمندسازی و خودکفایی مددجویان از اعطای ۴۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در زمینه اشتغال مددجوان در سال جاری خبر داد.

۲۰۰ هزار شغل امسال برای مددجویان ایجاد می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، مراسم افتتاح و واگذاری 400 واحد مسکونی به مددجویان سیل‌زده در استان همدان با حضور رئیس کمیته امداد و استاندار و مدیرکل کمیته امداد همدان برگزار شد.

  سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حاشیه افتتاح این واحدها با گرامیداشت فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت: در سیل سال گذشته در استان همدان بیش از 2000 واحد مسکونی مددجویان خسارت دید که 1100 مورد نیازمند بازسازی بود.

  وی با اشاره به اینکه 500 واحد آسیب‌دیده از سیل، سال گذشته بازسازی و تحویل مددجویان شد، افزود: امروز نیز به صورت همزمان 400 واحد به بهره‌برداری رسید و مابقی واحدها نیز تا تیرماه افتتاح می‌شود.

  بختیاری با اشاره به ضرورت توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تاکید کرد: امسال 4900 میلیارد تومان تسهیلات در زمینه اشتغال اعطا می‌شود و 600 میلیارد تومان تسهیلات نیز در زمینه اشتغال روستایی در نظر گرفته است.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، بختیاری با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌ها امسال باید 200 هزار شغل برای مددجویان ایجاد شود، تصریح کرد: سال گذشته 175 هزار و 900 شغل از سوی کمیته امداد ایجاد شد که بر این اساس این نهاد 40 درصد ایجاد اشتغال کشور را به خود اختصاص داد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار