عصر بازاربرنج

ضرورت تجمیع کارت‌های بانکی

عصر اعتبار- عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس بر ضرورت تجمیع کارت‌های بانکی تاکید کرد و گفت: بانک مرکزی باید قوانین این حوزه و سازوکارهای مورد نیاز را تدوین کند.

ضرورت تجمیع کارت‌های بانکی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، شهاب نادری بر ضرورت تجمیع کارت های بانکی در کشور تاکید کرد و گفت: در حال حاضر بانک ها هر کدام کارتی در اختیار مشتریان خود قرار داده اند که در نتیجه این اقدام کیف های پول مردم از کارت ها پر شده است.

  نماینده سابق مردم پاوه در مجلس با بیان اینکه دولت در تجمیع کارت های بانکی باید از تجربه کشورهای موفق استفاده کند، تصریح کرد: تجمیع کارت‌های بانکی راهی در راستای کاهش هزینه های تحمیل شده به مردم است.

  وی با بیان اینکه باید زیرساخت‌های مورد نیاز برای تجمیع کارت های بانکی در نظر گرفته شود، گفت: تجمیع کارت ها باید در مسیر هوشمندسازی آنها قرار بگیرد که به طور حتم تحولی در این حوزه رخ می دهد.

  این عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس دهم با بیان اینکه بانک مرکزی باید پروسه زمانی مشخصی برای هوشمندسازی کارت های بانکی با تامین زیرساخت های لازم در نظر بگیرد، گفت: قوانین و مقررات لازم در حوزه تجمیع و هوشمندسازی کارت ها باید از سوی بانک مرکزی هر چه سریع تر تدوین شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی