عصر بازار

بیمه ایران معین افزایش سرمایه داد

عصر اعتبار- مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه ایران معین با افزایش سرمایه این شرکت از ۲۵۰ میلیارد تومان به چهارصد میلیارد تومان از محل سود انباشته و مطالبات سهامداران موافقت کرد.

بیمه ایران معین افزایش سرمایه داد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه ایران معین با حضور 100 درصد سهامداران، حسابرسان سازمان حسابرسی، نماینده بیمه مرکزی و هیات مدیره این شرکت در 26 خرداد ماه سال جاری در محل دفتر ارتباطی تهران برگزار شد.

    در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام بیمه ایران معین پس از انتخاب غلامرضا اسلامی پناه به عنوان رییس مجمع، مولایی، طباطبایی و حقیقی به عنوان ناظرین و منشی مجمع انتخاب و مجمع پس از استماع گزارش توجیهی هیات مدیره و حسابرس، با افزایش سرمایه شرکت از 250 میلیارد به 400 میلیارد تومان از محل سود انباشته و مطالبات سهامداران موافقت کرد.

    داریوش محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین پس از موافقت مجمع با افزایش سرمایه ضمن قدردانی از حمایت محمد رضایی مدیرعامل و هیات مدیره بیمه ایران از افزایش سرمایه و اصلاح ساختار مالی این شرکت گفت: افزایش سرمایه امروز، بیمه ایران معین را در ردیف 5 شرکت اول صنعت بیمه از حیث سرمایه قرار داده و انشالله سرآغاز فصلی نو در بیمه ایران معین خواهد بود.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی