عصر بازاربرنج

همسان ‌سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی تلاش بیشتری را می‌طلبد

عصر اعتبار- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از اقداماتی است که با حمایت متولیان امر رقم خورده ولی این میزان کار انجام شده کافی نیست.

همسان ‌سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی تلاش بیشتری را می‌طلبد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، «محمد شریعتمداری» امروز  در این نشست اظهار داشت: شفافیت اقدام بزرگ و مهمی بود که در این وزارتخانه انجام شده و باعث مشخص شدن ضعف‌ها و کاستی‌ها شد.

  وی افزود: از نخستین روز فعالیتم در این وزارتخانه بر ضرورت شفاف‌سازی تاکید کردم و به توفیق الهی این امر انجام شد ، کما اینکه انتشار اسامی اعضای هیات مدیره شرکت‌های تابعه یکی از مصادیق این شفافیت بود که بازتاب‌های بسیار خوبی در بین مردم و فعالان اجتماعی داشت.

  شریعتمداری تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) همواره بر جوانگرایی تاکید داشته‌اند، بنابراین در این حوزه نیز اقدامات بسیار خوبی در این وزارتخانه انجام شد  و در پی آن میانگین سنی شورای معاونان بیش از 10 سال کاهش یافته و مدیران جوان به روی کار آمدند.

   وی خاطرنشان کرد: حل مشکلات اجتماعی با ارائه راهکار و تعامل مجلس و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکانپذیر است و این امر دور از دسترس نیست، ضمن اینکه تحقق این امر نیاز به حمایت دارد.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و... از جمله اقداماتی است که با پیگیری‌های مستمر و حمایت متولیان امر توانستیم رقم بزنیم و قطعا این میزان اقدامات انجام شده کافی هم نیست و باید در این حوزه تلاش بیشتری داشته باشیم.

  شریعتمداری پس از پایان این نشست همراه با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به دفتر دولت رفت و با نمایندگان مختلف مجلس درباره مسائل و مشکلات حوزه‌های انتخابیه‌شان گفت و گو کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی