عصر بازاربرنج

مفاخریان خبر داد

تصویب کلیات چارچوب استفاده از مشاغل سیار و بی کانون

عصر اعتبار- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تصویب دستورالعمل مشاغل سیار و بی کانون اعم از فعالیت مرتبط با ون کافه ها خبر داد.

تصویب کلیات چارچوب استفاده از مشاغل سیار و بی کانون
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، سید علی مفاخریان با بیان این خبر گفت: کمیته برنامه ریزی مصادیق دستورالعمل مشاغل سیار و بی کانون را تصویب کرده که مفاد آن به زودی ابلاغ و پس از آن، فراخوانی برای متقاضیان فعالیت ون کافه‌ها از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل صادر خواهد شد.

  وی در ادامه اظهار کرد: افرادی که متقاضی ارائه خدمات به صورت سیار از طریق خودروهای ون و… باشند می‌توانند به شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر مراجعه و برای تکمیل بانک اطلاعاتی اعلام آمادگی کنند.

  مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان اینکه این نوع و شرایط فعالیت ون کافه ها و محل استقرار آن بر اساس آیین نامه تصویب شده تعیین می شود، گفت: پس از اعلام آمادگی افراد حقیقی برای استقرار ون کافه ها شرکت ساماندهی به تدریج این افراد را با توجه به اظهار نامه آنان به اتحادیه مربوطه معرفی می کند و پس از بررسی نتیجه استعلامات لازم از وزارت بهداشت، اتحادیه مرتبط و نیروی انتظامی جانمایی نهایی برای متقاضیان انجام می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار