عصر بازاربرنج

توزیع بیش از ۷۰ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر

عصر اعتبار- فرمانده نیروی انتظامی گفت: بیش از ۷۰ هزار بسته معیشتی به همت کارکنان نیروی انتظامی آماده شده تا بین نیازمندان توزیع شود،

توزیع بیش از ۷۰ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سردار حسین اشتری در حاشیه برگزاری دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه نذر حسینی ناجا که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی، سردار حسین رحیمی؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ و جمعی از فرماندهان، معاونان و روسای سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکریم که نیروی انتظامی توانست در این همدلی مومنانه شریک شود. از همه همکاران عزیزم که با اهداء کمک‌های آن‌ها در این دو مرحله بیش از 70 هزار بسته معیشتی به همت کارکنان نیروی انتظامی آماده شده تا بین نیازمندان توزیع شود، تشکر و قدردانی می‌کنم.

  فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همانطور که امروز همزمان با سراسر کشور با همیاری کارکنان در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مشاهده کردیم بیش از 4 هزار بسته تهیه شده تا بین اقشار آسیب پذیر توزیع شود.

  سردار اشتری با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در همه صحنه‌ها و حوادث در کنار مردم است، افزود: پس از این مرحله ان شاء الله مراحل 3و4 و ... نیز جهت حمایت و همدلی مومنانه از افرادی که با توجه به شیوع ویروس کرونا دچار مشکلات معیشتی شده اند ادامه خواهد یافت.

  عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اینکه نظم و امنیت بسیار خوبی در سراسر کشور حاکم است، افزود: این موضوع به دلیل هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و هوشیاری مردم عزیز و مجاهدت‌ها و جان نفشانی‌های همکارانم در سراسر کشور است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار