عصر بازاربرنج

سازمان تامین اجتماعی ۴ هزار نفر استخدام می‌کند

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از استخدام چهار هزار نفر در این سازمان خبر داد.

سازمان تامین اجتماعی ۴ هزار نفر استخدام می‌کند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، مصطفی سالاری در نشست با مدیران ارشد این سازمان اظهار داشت: پیرو اخذ مجوز استخدام نیرو بر اساس نیاز‌ها و ضرورت‌های سازمان تامین اجتماعی با اولویت جذب نخبگان از طریق آزمون، مصاحبه و سابقه کار، این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش، روز جمعه 21 شهریور ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

  وی با اشاره به فرصت جذب چهار هزار نیرو در بخش‌های اعلام شده سازمان تامین اجتماعی، طبق جزییات مندرج در دفترچه رسمی آزمون خاطرنشان کرد: علیرغم اطلاع‌رسانی گسترده در این رابطه و به منظور فراهم کردن فرصت برای همه علاقه‌مندان، مهلت ثبت‌نام این آزمون یک مرحله نیز تمدید شد.

  سالاری افزود: علاوه بر درگاه‌های مرسوم و رسمی ارائه شده از طریق سازمان سنجش، سامانه 1420 سازمان تامین اجتماعی هم آماده پاسخگویی به سئوالات داوطلبان آزمون استخدامی است.

  وی همچنین با اشاره به دستاورد‌های تاثیرگذار طرح شناسایی مدیران آینده در سال 1398 و استقبال کارکنان از استمرار طرح مذکور، از برگزاری آزمون کتبی دومین مرحله این طرح در روز جمعه 21 شهریور ماه در 38 مرکز آزمون در سراسر کشور خبر داد.

  سالاری افزود: ثبت نام دومین آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی از هشتم مرداد آغاز شد که به ضرورت انتصاب مدیران سازمان تأمین اجتماعی با بهره‌گیری از اصل شایستگی و به منظور ایجاد فضای رقابتی عادلانه جهت بهره‌مندی تمامی کارکنان از فرصت ایجاد شده، به دلیل استقبال همکاران از این فرصت، مهلت ثبت‌نام در آزمون مذکور یک مرحله تمدید شد.

  به گفته سالاری، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی متولی این امر است و آزمون کتبی همچون مرحله اول به طور کامل توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو