عصر بازاربرنج

برندگان «همراهی» صاپ یک میلیارد ریال جایزه گرفتند

عصر اعتبار- ​اسامی ٦٨ برنده یک میلیارد ریال جوایز نقدی مرحله سه ماهه سوم طرح «همراهی» اپلیکیشن صاپ بانک صادرات ایران اعلام شد.

برندگان «همراهی» صاپ یک میلیارد ریال جایزه گرفتند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار » به نقل ازروابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مرحله سه ماهه سوم (پایانی) طرح «همراهی» با هدف تشویق مشتریان به نصب و ترویج استفاده از نرم‌افزار صاپ بانک صادرات ایران، در بازه زمانی ٣ ماهه از ابتدای خردادماه٩٨ تا پایان مردادماه سال‌٩٩ به اجرا درآمد.
  بر مبنای این طرح تمامی هموطنان و مشتریان بانک صادرات ایران و سایر بانک‌های عضو شبکه شتاب می‌توانستند ضمن معرفی و دعوت به عضویت دوستان و سایر کاربران برای نصب اپلیکیشن «صاپ»، امتیاز کسب کرده و با تداوم این دعوت در طول دوره‌های سه‌ماهه، بدون قرعه‌کشی از پنج میلیون ریال تا ٢۰۰ میلیون ریال جوایز این طرح برخوردار شوند.
  بنابر این طرح، پنج نفر اول هر دوره به ترتیب ٢۰۰ میلیون ریال، ١٥۰میلیون ریال، ٨۰ میلیون ریال، ٥۰ میلیون ریال و ٣۰ میلیون ریال جایزه دریافت خواهند کرد. نفرات ششم تا دهم نیز هرکدام ٢۰ میلیون ریال، نفرات یازدهم تا سی‌ام هر کدام ١۰ میلیون ریال و نفرات سی‌ و یکم تا شصت‌و هشتم هر یک پنج میلیون ریال جایزه دریافت کرده‌اند. انتخاب ٦٨ نفر کاربر برتر این طرح به مناسبت شصت‌ و هشتمین سال فعالیت بانک صادرات ایران صورت گرفته است.
  طرح همراهی در پایان مردادماه ١٣٩٩ به پایان رسید.

  برای مشاهده فهرست کامل برندگان اینجا​ را​​ کلیک کنید.​
   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو